Фото з полями або без полів


Під час друку цифрових фотографій слід враховувати, що формат фотопаперу (10х15) має співвідношення сторін 2:3, а формат більшості цифрових фото - 3:4.

Таким чином, можливі два варіанти друку фотографій - повним кадром (з полями) або повним форматом (без полів). При ручній корекції кадрування фото виконується дизайнером, що дозволяє зберегти значні частини знімка.Наші телефони:
(063) 421-62-30
(066) 928-03-83
(067) 798-53-09


Електрона пошта:
x.fotolab@gmail.com


X-Foto

Друк фотографій

Спеціалісти фотолабораторії x-foto надають своїм клієнтам увесь спектр послуг у сфері друку фотографій. Високоточне обладнання дає змогу швидко і за доступними цінами виконати замовлення будь-якого обсягу та рівня складності.

Безмежні можливості сучасних інформаційних технологій дозволяють нашим клієнтам замовляти друк фотографій через Інтернет. При цьому замовник може знаходись як у місті Київ, так і в інших населених пунктах України. Для відправки готового замовлення ми користуємось послугами служби доставки «Нова пошта».

Ми приймаємо замовлення наших клієнтів на друк фотографій онлайн, виконуємо його і надсилаємо за адресами Києва або в інші міста «Новою поштою».

Більш детально про друк фотографій, методах оформлення замовлення,виду послуг та цін на них ви знайдете у матеріалах цього сайту.