Допомога

Якщо під час читання матеріалів офіційного сайту фотолабораторії "X-Foto" у вас виникли питання - ви легко знайдете відповіді довідкових статтях нижче:

Як зробити архів фотографій

Куди завантажити архів з фотографіями

Як замовити друк фотографій через Інтернет

Стандартні розміри фотографій

Корекція фотографій

Фото з полями та без полів

Як замовити металокераміку

Оцифровка відео

Як нас знайти

Вартість

Контактні телефони

Сподіваємось, ця інформація була корисною! На всі інші запитання ви можете отримати відповіді, звязавшись з нашими менеджерами по телефону.


Наші телефони: (063) 421-62-30   
                              (066) 928-03-83
                              (067) 798-53-09Друк фотографій

Спеціалісти фотолабораторії x-foto надають своїм клієнтам увесь спектр послуг у сфері друку фотографій. Високоточне обладнання дає змогу швидко і за доступними цінами виконати замовлення будь-якого обсягу та рівня складності.

Безмежні можливості сучасних інформаційних технологій дозволяють нашим клієнтам замовляти друк фотографій через Інтернет. При цьому замовник може знаходись як у місті Київ, так і в інших населених пунктах України. Для відправки готового замовлення ми користуємось послугами служби доставки «Нова пошта».

Ми приймаємо замовлення наших клієнтів на друк фотографій онлайн, виконуємо його і надсилаємо за адресами Києва або в інші міста «Новою поштою».

Більш детально про друк фотографій, методах оформлення замовлення,виду послуг та цін на них ви знайдете у матеріалах цього сайту.